Změřit síly přišlo celkem 15 párů a celý turnaj se nesl v přátelské atmosféře, k tomu přispělo i malé občerstvení z grilu a točené pivo.

Po odehrání skupin nás zastihla malá rychlá bouřka s kroupami, ale hráči se odradit nenechali, po 15 minutové pauze mohl začít boj v pavouku. Nejzajímavější moment byl při finálovém zápase ve Sportu. Kdy Jan Přibyl s Dominikem Durlinem bojovali proti Janě Šmeralové s Jiřím Javierem Zelinkou. Zápas byl neuvěřitelně vyrovnaný a o vypjaté situace nebyla nouze. Nakonec o chlup lepší byla Jana s Jiřím a 7:5 vyhráli. V dolním pavouku si vybojovali malý pohárek útěchy Zdeněk Linhart s Josefem Smutným.

Výsledky:

V kategorii pro začínající padelisty, tedy ve Startu hrály 4 dvojice systémem každý s každým a nejlépe se vedlo dvojici Davide Padovani / Albert Arribas. Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na viděnou na dalším turnaji 1. 6. 2024.

A STARTpadel START, vítězové útěchy, J.Myška, D. Mikoláš, první D. Padovani, A. Arribas, druzí K. Cihlářová, T. Macek