Kategorie mix START byla obsazená čtyřmi velmi vyrovnanými páry a bylo to znát nejen herně, nicméně i výsledkově. Hrálo se na dva sety a případný třetí set formou super tie-breaku. K tomu došlo nakonec ve třech z celkových šesti utkání! Jediní, kdo si super-tiebreak nezahráli, byli Procházkovi, ti dokázali zvítězit všechny své zápasy bez ztráty setu a nakonec tak po skvělém výkonu vyhráli celý turnaj. Drama se ale odehrávalo ve zbylých zápasech. Za zmínku stojí neuvěřitelná otočka páru Borovcová / Calábek v zápase proti páru Koudelková / Kalabis. První zmíněný pár zde prohrál první set a ve druhém setu otočil nepříznivý stav 1:6 v tie-breaku a nakonec zvítězil 10:8 v super-tiebreaku. Velmi pěkný tenis pak také předváděl pár Taylor / Holman, těm se první dva duely výsledkově nevydařily, ale na svůj poslední zápas dokázali nalézt síly a zvládli ho vyhrát též v super-tiebreaku. Děkujeme všem párům za účast na tomto turnaji.

Výsledky:

Dvouhra CHALLENGE se před začátkem turnaje nakonec zúžila na turnaj pro 6 hráčů, po neohlášené absenci jednoho z hráčů. Nic to ale nezměnilo na tom, že všichni přítomní hráli fenomenální tenis a byla radost se na ně dívat. Ve skupinách kralovali nasazení David Aurélio i Roman Surgent, oba postoupili bez větších problémů do semifinále. O semifinále s Davidem tak hráli Aram Gevorgyan a Vladysalv Ponomarenko. Oba hráli velmi vyrovnaný tenis, nakonec ale zvládl koncovky gemů lépe Aram, který nejprve prohrával 0:3, ale nakonec zvítězil 6:3. V semifinále se mu proti Davidovi moc nedařilo a nestačil tak na favorita turnaje. O semifinále s Romanem Surgentem hráli Andrii Ponomarenko a Lorcan Oshea. Lorcanovi se povedlo pár pěkných volejů v koncovce zápasu a mohl slavit výhru 6:4. Lorcan také velmi potrápil Romana Surgenta v semifinále, zápas šel až do tie-breaku, který si ale Roman zkušeně pohlídal a ve finále mohl vyzvat Davida. Ten ale hrál celý turnaj ve skvělé formě a po prvním prohraném gamu přišlo tornádo skvělých výměn a minima chyb – David zvítězil 6:1 a vyhrál tak tento turnaj.