Počasí navíc bylo ideální pro tenis, bezvětrné a teplota také ideální.

V kategorii dvouhra SPORT se v 1. skupině velmi dařilo nasazenému Danielovi Mašičovi, který vyhrál veškeré své zápasy. Velmi se natrápil s Miroslavem Lehockým, kterého udolal po tuhém boji 7:5. Druhá skupina byla k nasazenému Liborovi Knollovi trochu krutá a sám Libor se tak za brány hlavní soutěže nepodíval. Místo něj se podařilo postoupit po velmi solidních výkonech Radkovi Janatovi a Lukášovi Dvořákovi. Oběma se nakonec zadařilo i v semifinále, a tak si mohli ve finále zopakovat svůj zápas ze skupiny. Ten skončil poměrem 6:1 pro Radka Janatu a i ve finále Radek našel recept na vítězství a dokázal tak porazit všechny své soupeře a zvítězit na tomto turnaji. Nutno podotknout, že Radek ráno na rychlo "naskočil" jako náhradník za hráče, který na turnaj nedorazil. V útěše se dařilo Leo Dvořákovi.

Výsledky:

Kategorie čtyřhra SPORT se v základních skupinách vyvíjela dost podobně jako již zmíněný turnaj dvouhry SPORT. V první skupině dominovala nasazená dvojice Sadil / Aurélio. Ve druhé skupině se nasazeným moc nedařilo, a nakonec tak postoupily dvojice Logachev / Shvedik a Kavka / Petřina – oba páry hrály velmi dobrý a aktivní tenis s častými vítěznými zásahy na síti. Ve finále proti sobě nastoupily dvojice Sadil / Aurélio a Logachev / Shvedik. Dvojice Sadil / Aurélio již prohrávala 2:4, nakonec ale ještě oba hráči našli síly, začali sbírat vítězné body, a nakonec otočili nepříznivý vývoj utkání na svou stranu a zvítězili 7:5.

V útěše zvítězila dvojice Calábek / Engerer.