Hrát můžeš i Ty!

02-hrat-muzes-i-ty

Máš chuť hrát s námi tenis? Užívat si víkendové turnaje, hrát o body nebo jen pro radost? A chceš vědět, jak na to?

Tento článek je určen pro tenisty a tenistky, kteří nikdy Babolat ATTour nehráli. Pokud se k nám vracíš jen po delší odmlce a potřebuješ své registrační údaje, rovnou kontaktuj naši asistentku Ivu na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na čísle 774 426 172.

Prvním krokem je registrace. Zaregistruješ se zde. Díky ní získáš hráčský účet a budeš se moci přihlásit do svého prvního turnaje. Než se ale na něj přihlásíš, musíme zjistit, zda výkonnostně je pro tebe turnaj vhodný (více v další části článku). Po absolvování svého prvního turnaje získáš od nás rating, což je něco jako známka tvých tenisových dovedností v zápasech. Ten ti odemkne možnost se přihlašovat na další turnaje, které pro tebe budou vhodné.

Tak kam napoprvé?

Chystáš-li se poprvé na náš turnaj, čeká tě možná nelehké rozhodování, jaký turnaj pro tebe je ten správný, aby sis dobře zahrál(a). Stejně důležité ale je, aby si s tebou dobře zahráli ostatní hráči. Když totiž na turnaji dojde k situaci, kdy jeden z hráčů (nebo dvojice) výrazně převyšuje zbytek startovního pole svojí výkonností, je to občas dost velká nepříjemnost. Opačná situace zase není milá tomu, kdo od ostatních dostává jeden výprask za druhým. Proto máme výkonnostní kategorie.

První popsaná situace se ale dotýká většiny hráčů na turnaji a proto jí věnujeme vysokou pozornost a snažíme se jí předcházet. O každém z nově registrovaných hráčů se snažíme získat dopředu maximum informací, abychom ho dokázali hned zpočátku zařadit správně. I ty nám můžeš zavolat a poradit se, nebo třeba i s hráčem, který u nás již hraje. Tak s nejvyšší pravděpodobností si na prvním turnaji u nás zahraješ kvalitně. Kontaktuj naši asistentku Ivu na na čísle 774 426 172 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Máme také pravidlo, že nově registrovaní hráči se nesmějí přihlásit na svůj první turnaj do výkonnostně nejnižších kategorií. Tedy kromě výjimek, které výjimečně udělíme :)