Hráč / Hráči | Body | Body pro nasazování | |
---|---|---|---|
0 | Roman Toušek | 0 | 300 |
0 | Milan Moškon | 0 | 300 |
0 | Milan Javanský 2 | 0 | 100 |
0 | Bohuslav Rosypal | 0 | 1 |
0 | Filip Hájek | 0 | 10 |
0 | Dominik Redek | 0 | 200 |
0 | Vojtěch Suchý | 0 | 200 |
0 | Pavel Konečný | 0 | 100 |
0 | Tomáš Janča | 0 | 1 |
0 | Petr Sehnal | 0 | 100 |
0 | Libor Červinský | 0 | 100 |
0 | Aleš Novák | 0 | 400 |
0 | Vlastimil Polášek | 0 | 1 |
0 | Jaroslav Dryml | 0 | 100 |
0 | Milan Javanský | 0 | 200 |
0 | Lukáš Lohnický | 0 | 1 |
0 | Tomáš Julák | 0 | 10 |
0 | Petr Bárta | 0 | 500 |
0 | Martin Holuša | 0 | 10 |
0 | Marek Munčinský | 0 | 100 |
0 | David Jelínek | 0 | 100 |
0 | Josef Poslt | 0 | 1 |
0 | Josef Skála | 0 | 100 |
0 | Daniel Pisár | 0 | 1 |
0 | Petr Pišín | 0 | 200 |
0 | Roman Miller | 0 | 10 |
Tabulka COM_TOURNAMENTS_TAB_RESULT_kvalifikační skupiny č. SKUPINA 1 |
Výher | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roman Toušek | --- | 6:0 | 6:4 | 6:1 | 6:4 | 4 | 1 |
Milan Moškon | 0:6 | --- | 6:1 | 6:0 | 6:2 | 3 | 2 |
Milan Javanský 2 | 4:6 | 1:6 | --- | 6:4 | 7:5 | 2 | 3 |
Bohuslav Rosypal | 1:6 | 0:6 | 4:6 | --- | 1:6 | 0 | 5 |
Filip Hájek | 4:6 | 2:6 | 5:7 | 6:1 | --- | 1 | 4 |
Tabulka COM_TOURNAMENTS_TAB_RESULT_kvalifikační skupiny č. SKUPINA 2 |
Výher | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Dominik Redek | --- | 6:2 | 6:3 | 7:6 | 3 | 1 |
Vojtěch Suchý | 2:6 | --- | 7:6 | 6:2 | 2 | 2 |
Pavel Konečný | 3:6 | 6:7 | --- | 7:6 | 1 | 3 |
Tomáš Janča | 6:7 | 2:6 | 6:7 | --- | 0 | 4 |
Tabulka COM_TOURNAMENTS_TAB_RESULT_kvalifikační skupiny č. SKUPINA 3 |
Výher | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Petr Sehnal | --- | 5:7 | 6:4 | 6:1 | 2 | 2 |
Libor Červinský | 7:5 | --- | 3:6 | 6:3 | 2 | 3 |
Aleš Novák | 4:6 | 6:3 | --- | 6:1 | 2 | 1 |
Vlastimil Polášek | 1:6 | 3:6 | 1:6 | --- | 0 | 4 |
Tabulka COM_TOURNAMENTS_TAB_RESULT_kvalifikační skupiny č. SKUPINA 4 |
Výher | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Jaroslav Dryml | --- | 3:6 | 6:4 | 6:3 | 2 | 2 |
Milan Javanský | 6:3 | --- | 4:6 | 7:5 | 2 | 1 |
Lukáš Lohnický | 4:6 | 6:4 | --- | 4:6 | 1 | 4 |
Tomáš Julák | 3:6 | 5:7 | 6:4 | --- | 1 | 3 |
Tabulka COM_TOURNAMENTS_TAB_RESULT_kvalifikační skupiny č. SKUPINA 5 |
Výher | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr Bárta | --- | 6:0 | 7:5 | 6:1 | 6:3 | 4 | 1 |
Martin Holuša | 0:6 | --- | 2:6 | 3:6 | 6:0 S | 1 | 4 |
Marek Munčinský | 5:7 | 6:2 | --- | 6:7 | 7:5 | 2 | 3 |
David Jelínek | 1:6 | 6:3 | 7:6 | --- | 6:4 | 3 | 2 |
Josef Poslt | 3:6 | 0:6 S | 5:7 | 4:6 | --- | 0 | 5 |
Tabulka COM_TOURNAMENTS_TAB_RESULT_kvalifikační skupiny č. SKUPINA 6 |
Výher | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Josef Skála | --- | 7:5 | 1:6 | 7:5 | 2 | 2 |
Daniel Pisár | 5:7 | --- | 6:7 | 4:6 | 0 | 4 |
Petr Pišín | 6:1 | 7:6 | --- | 6:2 | 3 | 1 |
Roman Miller | 5:7 | 6:4 | 2:6 | --- | 1 | 3 |