Důležité upozornění - měníme termín pro konec přihlašování a odhlašování u nedělních turnajů ze čtvrtků na středy, pro turnaje od 12.6.

Abychom zefektivnili naší každotýdenní práci s přípravou turnajů, rozhodli jsme se termín pro odhlašování a přihlašování na turnaje, tzv. UZÁVĚRKU, ZMĚNIT U NEDĚLNÍCH TURNAJŮ ze čtvrtka NA STŘEDU.

Uzávěrka pro nedělní turnaje bude tedy ve stejný den jako je tomu u sobotních turnajů. Každý pátek dopoledne pak najdete na našem webu kompletní rozlosování a rozpisy úvodních zápasů na celý víkend.

Uzávěrka u nepravidelně pořádaných pátečních turnajů zůstává beze změny - tedy úterý. U turnajů konaných o svátcích budeme termín stanovovat individuálně jako dříve.

Tato změna platí pro všechny turnaje konané od 12.6. dále, tedy od druhého víkendu v červnu.

- - - 

Další důležitá informace - ve světě dochází ke snížení produkce tenisových míčků, je totiž nedostatek některých surovin nezbytných k jejich výrobě. Abychom se vyhnuli případnému míčkovému deficitu, rozhodli jsme se prozatím neprodávat míčky přes náš klubový obchod a zrušit možnost výměny pohárů za míčky pro finalisty turnajů. Věříme, že tento náš krok pochopíte.