Platba startovného

Tady se dovíš, jak uhradit startovné za turnaj, kam jsi se přihlásil(a).

Kredit

Pro úhradu startovného je nejjednodušší použít kredit. To je částka uložená na tvém hráčském účtu určená výhradně k placení startovné na našich turnajích. Stav kreditu si snadno najdeš ve svém hráčském profilu.

Pomocí kreditu zaplatíš nejrychleji - ihned při podání přihlášky. Nemusíš tak při každém přihlášení myslet na to, kdy a kam poslat peníze, stačí jen jednou za čas. Datum platby rozhodne i o tvém pořadí přihlášky. Kreditem můžeš zaplatit přihlášku i dodatečně, jde to i po uzávěrce. 

Kredit dobiješ bezhotovostním převodem na náš účet u Fio Banky:

  • č.ú.: 2700190799
  • kód banky: 2010
  • minimální částka: 3000,-
  • variabilní symbol: hráčské ID (nalézá se v profilu hráče vedle avatara)
  • specifický symbol: 300

Pro zahraniční platby použij náš IBAN: CZ0220100000002700190799, SWIFT: FIOBCZPPXXX. Pozor na poplatky, o ně bude částka připsaná do kreditu nižší!

Co když nemám kredit nebo je nedostatečný pro úhradu startovného?

Jsou tři možnosti, jak přihlášku do turnaje můžeš uhradit.

První - dobiješ si kredit a jakmile se tak stane, u přihlášky se ti objeví tlačítko pro úhradu z kreditu, které použiješ.

Druhou možností – rychlejší – je uhradit přímo konkrétní přihlášku. To znamená, že pošleš platbu ve výši startovného na stejný účet jako v případě kreditu. Do variabilního symbolu ale místo ID hráče uvedeš číslo přihlášky (nalézá se přímo u přihlášky) a do specifického symbolu zapíšeš 100 (sto). Dokonce můžeš spojit úhradu přihlášky s navýšením kreditu, v takovém případě stačí, když navýšíš zasílanou částku alespoň o 3000,- a do zprávy pro příjemce uvedeš „přihláška+kredit“.

Poslední možností je úhrazení v hotovosti na místě, to ale stojí o 100 Kč navíc.

Dobití kreditu při odhlášení z turnaje

Kredit se ti automaticky dobije v případě, kdy se odhlásíš z turnaje a máš přihlášku zaplacenu. Částka se z rušené přihlášky jen převede do kreditu.