Babolat Team Cup

babolat-team-cup

Babolat Team Cup je nová pražská týmová soutěž v tenise, kterou pořádá ATT Sport v únoru a  březnu 2019. Partnerem soutěže je společnost Matchpoint s.r.o., výhradní zástupce značky Babolat v ČR.

Číst dál: Babolat Team Cup

Výsledky

vysledky

 

 

 

Skupina A

Žíznivý dělostřelci - Bugsy's Boys 3:0

Jiří Vaněček - Michal Horálek 6:5

Dominika Menclová - Tomáš Mazal 6:4

Vaněček/Menclová - Hejna/Dospěl 6:4

 

Husinec Řež (J)Elita - Game Set Match 3:0

Jan Žitný - Milan Čížek 6:3

Jan Dinga - Iva Koudelková 6:1

Žitný/Ráž - Lisová/Šimonová 6:0

 

Žíznivý dělostřelci - Game Set Match 2:1

Jiří Vaněček - Milan Čížek 3:6

Dominika Menclová - Daniela Lisová 6:2

Vaněček/Menclová - Šimonová/Koudelková 6:0

 

Bugsy's Boys - Husinec Řež (J)Elita 2:1

Miloslav Hejna - Jan Žitný 6:3

Tomáš Dospěl - Jan Dinga 3:6

Horálek/Mazal - Dinga/Ráž 6:5

 

Žíznivý dělostřelci - Husinec Řež (J)Elita 1:2

Jiří Vaněček - Jiří Kadlec 1:6

Dominika Menclová - Michal Ráž 4:6

Vaněček/Mariňák - Dinga/Ráž 6:4

 

Bugsy's Boys - Game Set Match 2:1

Tomáš Dospěl - Milan Čížek 0:6

Michal Horálek - Daniela Lisová 6:2

Dospěl/Horálek - Štolc/Lisová 6:1

 

Skupina B

K-Team - Dream Team 2:1

Jan Kodr - Lucie Fojtíková 6:3

Martin Šesták - Petr Šimánek 1:6

Kodr/Šesták - Ihring/Fojtíková 6:5

 

Arriva Aces+ - KaPaLuMa 1:2

Michal Spálenský - Pavel Trčka 3:6

Kateřina Hejnová - Martin Vojta 6:0

Horčík/Horčíková - Trčka/Vojta 0:6

 

K-Team - KaPaLuMa 1:2

Jan Kodr - Pavel Trčka 6:2

Martin Šesták - Luděk Černovický 1:6

Švihálková/Šesták - Černovický/Vojta 4:6

 

Arriva Aces+ - Dream Team 0:3

Michal Spálenský - David Ihring 1:6

Martin Kupka - Lucie Fojtíková 3:6

Horčík/Horčíková - Šimánek/Ihring 1:6

 

K-Team - Arriva Aces+ 3:0

Jan Kodr - Michal Spálenský 6:3

Lubomír Ježek - Lukáš Horčík 6:0

Kodr/Ježek - Kupka/J. Horčík 6:0

 

Dream Team - KaPaLuMa 2:1

David Ihring - Kamil Soukup 6:1

Lucie Fojtíková - Pavel Trčka 3:6

Ihring/Šimánek - Trčka/Černovický 6:4

Číst dál: Výsledky

Rozpis kol a zápasů

rozpis-zapasu

 

 

Středa 3.4. Finálová skupina (I.ČLTK)

Kurt č. 2

19:00 Žíznivý dělostřelci - Dream Team (dvouhra)

19:45 Žíznivý dělostřelci - Dream Team (čtyřhra)

20:30 Žíznivý dělostřelci - Husinec Řež (J)Elita (dvouhra)

21:15 Žíznivý dělostřelci - Husinec Řež (J)Elita (čtyřhra)

 

Kurt č. 3

19:00 Žíznivý dělostřelci - Dream Team (dvouhra)

19:45 Husinec Řež (J)Elita - K-Team (dvouhra)

20:30 Žíznivý dělostřelci - Husinec Řež (J)Elita (dvouhra)

21:15 Dream Team - K-Team (dvouhra)

Kurt č. 4

19:00 Husinec Řež (J)Elita - K-Team (čtyřhra)

19:45 Husinec Řež (J)Elita - K-Team (dvouhra)

20:30 Dream Team - K-Team (čtyřhra)

21:15 Dream Team - K-Team (dvouhra)

Číst dál: Rozpis kol a zápasů

Přihlášené týmy

prihlasene-tymy

Skupina A

Žíznivý dělostřelci - Vaněček Jiří, Menclová Dominika, Hujová Gabriela, Mariňák Rasťa

Husinec Řež (J)Elita - Kadlec Jiří, Žitný Jan, Dinga Jan, Ráž Michal

Bugsy's Boys - Hejna Miloslav, Dospěl Tomáš, Horálek Michal, Mazal Tomáš

Game Set Match - Čížek Milan, Kodr Michal, Štolc Jaroslav, Šimonová Jana, Lisová Denisa, Koudelková Iva

Číst dál: Přihlášené týmy

Propozice

propozice

Zjisti, jak se Babolat Team Cup hraje.

Číst dál: Propozice